Ordinacija.hr forum: pucanje kozice na glavicu - Ordinacija.hr forum

Skoči na sadržaj

Stranica 1 od 1
  • Ne možeš započeti novu temu - prijavi se
  • Ne možeš odgovoriti na ovu temu - prijavi se

pucanje kozice na glavicu

#1 Član nije online   mali Ikona

• Početnik
  • Točkica
  • Grupa: Članovi
  • Učlanio/la se: 02-Rujan 10

Postano 02 Rujan 2010 - 11:18

pucanje kozice na glavicu
0

#2 Član nije online   mali Ikona

• Početnik
  • Točkica
  • Učlanio/la se: 02-Rujan 10

Postano 02 Rujan 2010 - 11:26

danas mi je prilikom sexa sa curom pukla kozica na glavicu(perpucij) i dosta dugo je krvarilo.pokusao sam zaustaviti krvarenje ali nije islo.smanjilo se je ali nije prestalo.sad sam navukao kozicu preko glavica i ostavio neka se napravi krasta.sve sam dobro dezinficirao.sad me zanima dali ce sve biti u redu ili moram kod doktora.
0

#3 Član nije online   Ingrid13 Ikona

• Bit će nešto
  • TočkicaTočkica
  • Učlanio/la se: 23-Studeni 09

Postano 06 Rujan 2010 - 02:26

Evo što kaže jedan od liječnika u Halo, doktore! o pucanju kožice na spolovilu .
Svakako bi bilo dobro javiti se urologu za pregled!!!!!!
Pozz
0

#4 Član nije online   Maxim Ikona

• Početnik
  • Točkica
  • Učlanio/la se: 02-Ožujak 11

Postano 04 Ožujak 2011 - 07:42

Vidi postmali, 02 Rujan 2010 - 11:26 :

danas mi je prilikom sexa sa curom pukla kozica na glavicu(perpucij) i dosta dugo je krvarilo.pokusao sam zaustaviti krvarenje ali nije islo.smanjilo se je ali nije prestalo.sad sam navukao kozicu preko glavica i ostavio neka se napravi krasta.sve sam dobro dezinficirao.sad me zanima dali ce sve biti u redu ili moram kod doktora.

E ovako to se događa svakom 10 čovjeku. Vjerojatno si još kao beba imao problema sa fimozicom. Stvar je slijedeca ako je pukla frenula to ti je vezivno vlakno koje veže glavić penisa sa tijelom penisa onda se svakako trebaš javiti urologu na pregled, a ako je samo popucala kozica ne znaci ništa više nego do trenja. Malo starog narodnog lijeka: čaj od kamilice i njime ispirati, ne nanositi gelove ili šampone. No sudeći po krvarenju ako je obilnije bilo vjerojatno je pukla frenula. Sretno!
0

Stranica 1 od 1
  • Ne možeš započeti novu temu - prijavi se
  • Ne možeš odgovoriti na ovu temu - prijavi se

1 član(ova) čita ovu temu
0 članova, 1 gostiju, 0 nevidljivih članova